ECL05US24-E datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    ECL05US24-E
  • Производитель
    XP Power
  • Описание
    XP Power ECL05US24-E Input Voltage: 85V AC To 264V AC / 120V DC To 370V DC No. Of Outputs: 1 Output Current: 210mA Output Voltage: 24V Power Rating: 5W Power Supply Output Type: Fixed Power Supply Type: Encapsulated Rohs Compliant: Yes Number of Outputs: 1 RoHS: Compliant Size-Length: 27.2 mm Alternative: XP POWER INC ECL05US24-E,XP Power Limited ECL05US24-E